Komentet Tuaja
Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu.Këtu mund ti shenoni komentet tuaja...

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<- Back  1 ...  17  18  19  20  21  22  23 24 

Continue->

Name:xhevdet
E-Mail:xhevdet258hotmail.com
Homepage:-
Time:04/18/2007 at 2:07pm (UTC)
Message:selam alejkum vellezer ju uroje pune te mbare dhe sukses ne punen dhe
jeten tuaje,eshte web faqe e qelluar me pelqen.Allahu na bashkofte rrethe
kuranit famelarte dhe sunetit te pejgamerit s.a.v.s

Name:Kushtrimi 
E-Mail:trimi51hotmail.com
Homepage:http://www.videoislamike.com
Time:04/13/2007 at 10:26am (UTC)
Message:es selamu alejkum. "veprat qmohen sipas qellimit" Allahu e befte Kur'anin udherrefyes ne jeten tende..Suksese

Name:Muhameti 
E-Mail:metiarta.com
Homepage:http://www.videoislamike.com
Time:04/12/2007 at 1:16pm (UTC)
Message:Es selamun alejkum ju pershendes dhe ju uroj pun te mbar e pa lodhje .

Name:Berat Shatri 
E-Mail:berat_shatri3hotmail.com
Homepage:http://www.rrugaislame.net
Time:04/11/2007 at 8:43am (UTC)
Message:Es-Selamu Alejkum ç'do koment i tepert është i pa nevojshem , vet puna po tregon kualitetin e webfaqes , All-llahu ju shperbleft se me te vertet jeni te mrekullueshem !!! ./Es-Selamu Alejkum nga Berat Shatri Skenderaj

Name:lavdimi
E-Mail:g_lawdimhotmail.com
Homepage:-
Time:04/10/2007 at 9:40pm (UTC)
Message:selamualejkum nga vllau juaj nga prishtina ,, puna juaj motiv perne ,,allahu ju shperbleft i shkelqyer websajti

Name:genc 
E-Mail:nur-islamihotmail.com
Homepage:http://www.nur-islam.tk
Time:04/10/2007 at 9:02pm (UTC)
Message:Eselamu aljekum.Keni bere nje web te mrekullueshem .Ishalla Allahu ju shperblen per punen qe po e beni.SUKSESE.

Name:arben 
E-Mail:arben...??????
Homepage:http://www.2tre2.info
Time:04/10/2007 at 5:36pm (UTC)
Message:Faqe e fort ...

Name:erda
Homepage:-
Time:04/02/2007 at 12:07pm (UTC)
Message:Es-selamu Alejkum,ALL-LLAHU ju shpereblft per punen qe po e beni.

Name:neruz thaqi 
E-Mail:zeri_ardhmerishotmail.com
Homepage:http://www.islamgjakova.net
Time:03/31/2007 at 1:41pm (UTC)
Message:eselom alejkum sijeni vellezer te dashur jupershendes per ket wep faqe jeni8 temrekullueshem vetem vaxhdoni keshtu allahu jushperbleft metemira eksaj bote gjithashtu ne boten tjeter ne gjenet eselom alejkum

Name:Naim 
E-Mail:naim-h20hotmail.com
Homepage:http://www.ahlaku.tk
Time:03/28/2007 at 9:37pm (UTC)
Message:Selam Alejum hpresoj qe te jeni mire.All-llahu ju shperbelft per punen dhe mundin tuaj.Qdo te mire nga naimi

Partneritet
 
www.XhamiaBair.net
www.Radioislame.com
Advertisement
 
 
© 2008 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 92678 visitors në Videoislamike -- AdmiRaL
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=