Komentet Tuaja
Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu.Këtu mund ti shenoni komentet tuaja...

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<- Back  1 ...  5  6  7  8  9  10  11 ... 24Continue -> 
Name:sara
E-Mail:sara_08hotmail.com
Homepage:-
Time:06/19/2008 at 11:03am (UTC)
Message:eselamu alejkum paqa dhe shpetimi qofshin mbiju per te gjith keto te mira qe na i beni

Name:anita
E-Mail:anita_20hotmail.com
Homepage:-
Time:06/17/2008 at 1:45pm (UTC)
Message:zoti ju shperbleft per kete faqe te bukur qe naj qetson zemrat

Name:XHIHADI ISLAMIK
E-Mail:doni_gnkhotmail.com
Homepage:-
Time:06/12/2008 at 7:40pm (UTC)
Message:selam alejkum ve rahmetullahi ve berekatehu e mire kjo faqe e internetit ALLAHU JU SHPERBLEFTE

Name:bashkimi...
Homepage:-
Time:06/09/2008 at 5:37pm (UTC)
Message:Selam Alejkum pershendetje gjith muslinave veq vazhdoni me perpara s.a

Name:Jeton Berisha
E-Mail:jeton_b_007hotmail.com
Homepage:-
Time:06/09/2008 at 1:10pm (UTC)
Message:Es-selamu alejkum ve rahmetullahi ve beraketuhu.Allahu ju shperblefte dhe ju ruajte te gjitheve.Me te vertete kemi ardhur ne nje gjendje te veshtire per te gjithe muslimanet e sidomos per ata qe vazhdimisht e madherojne Allahun xh.sh..Por mos u brengosni perderisa ne e madherojme dhe nuk e harrojme,e dojme Allahun dhe njeri-tjetrin atehere as Allahu nuk do na harroj dhe do te na doje ashtu si e dojme njeri-tjetrin.Allahu ju pergezofte me xhennet dhe rrugen e xhennetit ua shtofte me Nur ( drite ).Me dhume dashuri vellau juaj Jetoni.

Name:hashimi
E-Mail:hashim-mazrekuhotmail.com
Homepage:-
Time:05/30/2008 at 6:58pm (UTC)
Message:eselamu alejkum Allahu i ruajt muslimanet nga te ligate ksaj bote e na beft prej xhenetlive inshalla selam nga prizreni

Name:shkupi 
E-Mail:robiallahutlive.com
Homepage:http://videosialmike.com
Time:05/30/2008 at 1:58pm (UTC)
Message:selamu alejkum ju pershdnes nga shkupi

Name:alina 
E-Mail:alina-omerhotmail.com
Homepage:http://videoislamike.com
Time:05/29/2008 at 9:23pm (UTC)
Message:es selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu zoti i shperbleft me xhennetin firdeus te gjith muslimanet selam nga alina gjilangjith

Name:hashimi
E-Mail:hashim-mazrekuhotmail.com
Homepage:-
Time:05/29/2008 at 1:45pm (UTC)
Message:Eselamu-alejkum Allahu na ruajt prej harameve se me te vertet qka po ndodh diteve te sodit ALLAHU ekber vertet qka po ndodh keto jan dukuri shkatrruse vertet jan harame te mdhaja suphenallah eselamu alejkum

Name:argjendi 
E-Mail:argjendi_brhotmail.com
Homepage:http://www.hena-14.tk
Time:05/27/2008 at 8:53pm (UTC)
Message:selamu alejkum
Zoti ju shperbleft pe punen dhe mundin.
Allahu na mundesoft te takohemi ne akhiret te gjith muslimanve inshallahu ne xhennetul firdews.

Partneritet
 
www.XhamiaBair.net
www.Radioislame.com
Advertisement
 
 
© 2008 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 92678 visitors në Videoislamike -- AdmiRaL
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=