Komentet Tuaja
Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu.Këtu mund ti shenoni komentet tuaja...

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<- Back  1 ...  4  5  6  7  8  9  10 ... 24Continue -> 
Name:bashkimi
Homepage:-
Time:08/06/2008 at 9:23am (UTC)
Message:Es~Selam Aljkum veq deshta me ju tregu qe une esht hera e fundit qe po shkruj comment ket web edhe ju pershendes nese kam fol diqka keq ma beni hallall se nuk kam pas per qellim te keq selam ajekum klm gjith mir e ma mir inshAllah ALLAHU EKBER

Name:arjeta
Homepage:-
Time:08/02/2008 at 2:39pm (UTC)
Message:flm shum zotri bashkim per kthimin e pergjigjes eshte mir me be diqka per Allahun por une prap nuk po ia mbaj anen qe me u qel 100 web faqe ma mir njo e me qel taman qysh duhet se 100 e mos me pas kurrgjo qysh duhet prap eshte kymendim i juaji ju respektoj edhe une nuk kam then qe eshte gjynah por me mir me u be te gjith bashk e me qel ni web te mir se 100 me kon njena me tjetren tenjejta selam alejkum mos te preket kerkush sepse gjithkush ka te drejten e fjales edhe pse jena femra duhet me na ndegju pak

Name:bashkimi
Homepage:-
Time:08/02/2008 at 9:29am (UTC)
Message:hahha nuk esht gjynah te jepesh mundim per Hir te Allahut ska ty kush ka mundsi me qel web te ri e ka diqka ma intersont pse jo duhet me qel veq te bahen te mir per ALLAHUN.XH.SH ju pershendes me Selam Alejkum klm vetem vazhdoni qelni sa te mundini

Name:Arjeta
E-Mail:jeta__xhotamil.com
Homepage:-
Time:08/01/2008 at 12:54pm (UTC)
Message:selam alejkum veq deshta me then se qka eshte puan me keto web faqe psh nje videoislamike.com sic esht ky web tjetri video-islamike.com tjteri video-islamkie.tk etj etj pse nuk po beheni te gjith e te beni nje web te shkelqyer ete perbashket por shkoni dy tre vet e beni kah 100 web faqe ndoshta edhe pak gjynah per mundin qe pe beni se di a jeni te gjith nje mendim sikur une apo jo pa keqkuptime vetem se desha ta jap mendimin tim selam alejkum

Name:FloOrennT 
E-Mail:leni_f12hotmail.com
Homepage:http://www.IX-2forever.page.tl
Time:07/28/2008 at 9:53pm (UTC)
Message:selamm alejkumm..
webbii shumm i mirr allahuu ju shperbleftt t'gjith ata qe kan ndihmu me krijuu edhe Adminin gjithashtu qe ka shfrytzuu dijenin e tijj n kompjuterr per sendde te dobishmme sicc osht kjoo Webb faqee :D
edhe niher Allahu ju shperbleft ..Meshira e Allahut xh.sh qofte mbi ne ..

Name:JETA
E-Mail:jeta__xhotmail.com
Homepage:-
Time:07/20/2008 at 11:56am (UTC)
Message:ES SELAMU ALEJKUM Allahu ju shperbleft per kete web kaq te mire lus Allahun qe t'ju shperblej stafin e juaj dhe te gjith vizitoret me xhenet. dhe ju deshiroj juve sa me shkum suksese selam alejkum

Name:isa
E-Mail:isa358hotmail.fr
Homepage:-
Time:07/08/2008 at 10:12pm (UTC)
Message:esealamu alejkum vellezer edhe motra musliman e muslimane lus Allahun s.v.t qe te na ndihmon edhe te na mbron prej te ligave dhe gjunave e te na bashkon te gjithve zemrat e muslimanve an e mbar botes qe te gjith te jemi nen nje flamur e flamuri yn esht flamuri i Allahut S.V.T dhe i Mohamedit S.A.V.S fjala ,
Eshedu en lailahe ilallah ve eshedu ene mohamedin resulla.
eselamu alajkum rahmetulla

Name:hashimi
E-Mail:hashim-mazrekuhotmail.com
Homepage:-
Time:06/28/2008 at 7:54pm (UTC)
Message:eselamu alejkum Allahu na ruajt prej te ligave e na i forcoft zemrat tona me iman Ja rabi na fal selam nga prizreni

Name:hashimi
E-Mail:mazreku-ehotmail.com
Homepage:-
Time:06/22/2008 at 8:35am (UTC)
Message:eselamu alejkum Allahu ju ndihmoft per ket web kaq te mir selam nga prizreni

Name:bashkimi 
E-Mail:bashkim_02msn.com
Homepage:http://www.mp3ilahi.blogspot.com/
Time:06/19/2008 at 5:26pm (UTC)
Message:Es~Selam Alejkum Allahu na udhzoft te gjithve ne rruge te derjt paqes dhe shpetimit Allahu Ekber...

Partneritet
 
www.XhamiaBair.net
www.Radioislame.com
Advertisement
 
 
© 2008 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 92678 visitors në Videoislamike -- AdmiRaL
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=