Komentet Tuaja
Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu.Këtu mund ti shenoni komentet tuaja...

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<- Back  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 24Continue -> 
Name:bajram
E-Mail:hysni.shalamagure.ks
Homepage:-
Time:08/30/2008 at 9:16pm (UTC)
Message:selamun alejkum si jeni vllazen musliman pata deshir mi jav uru muajin ebekuar te ramazanit dhe ju uroj agjerim te leht selamun alejkum nga un bajrami

Name:-
E-Mail:besimtarja
Homepage:-
Time:08/30/2008 at 1:24pm (UTC)
Message:selam alejkum
te gjith besimtareve te fes Islame i'a uroj muajin e Bekuar dhe te shenjet muajin Ramazan Allahu na i falt gjynahet dhe te na bej prej banorve te Xhenetit AMIN
selam alejkum

Name:MAKI
Homepage:-
Time:08/30/2008 at 11:58am (UTC)
Message:ES-SELAMU ALEJKUMpaqe er te gjtih muslimanet All-llahu ua beft leht agjerimin gjth muslimaneve kudo qe jan All-llahu ua shtoft sevabet atyre dhe ua shlyft gjynahet gjtih muslimanve inshallah All-llahu na ben qe ne ket muaj te bekuar te behen zemrat tona te mbushura me iman te paster,inshallah All-llahu nae ben qe ne ket muajt te mshires te leshon meshir mbi ne dhe gjith muslimanet ne ket muaj te paqes inshallah All-llhu vllezrit tan qe jan ne juft me armikun e tyre lusim All-llahun qe te leshoj paqe dhe meshir per to inshallah All-llahu na ben prej banoreve te xhenetit dhe na ruan nga zjarri i xhehenemit inshallah All-llahu nai ,bush zemrat me iman te paster dhe me bindje te plot ne All-llahun xh.sh.es-selamu alejkum paqe per te gjtih muslimanet ME SHENDET MUAJI RAMADAN..........

Name:-
Homepage:-
Time:08/25/2008 at 1:39pm (UTC)
Message:selamu alejkum ju pershdnes urime keta dit para muajit te bekuar te ramazanit,allahu na shtofte imanin inshalla,dhe dhashte allahut qe te na bashkon,dhe se bashku ne xhenetul firdevs na takon,selamu alejkum nga robiallahut@live.com

Name:driton
E-Mail:ukibardhhotmail.com
Homepage:-
Time:08/23/2008 at 8:46pm (UTC)
Message:Es-selamu Alejkum vllezer dhe motra muslimane ALL-LLAHU ju shperblef ata qe e kan hapur ket radiostacion dhe gjith umetin Muhamed ane e mban botes,dasht ALL-LLAHU te na udhezoj ne rrug te drejt,dhe lusim ALL-LLAHUN qe kafiret dhe pabesimtaret ti shkatrroj ashtu siq e meritojn;tani shprehi deshiren te bejm nje lutje sebashku me ju...ZOTI YNE,NA JEP TE MIRA NE KETE BOT DHE NE BOTEN TJETER,E NA RUAJ NGA MUNDIMET E ZJARRIT.ZOTI YNE MOS NA I TRONDIT ZEMRAT PASI NA ORIENTOVE NE RRUGEN E DREJT,NA JEP MESHIR NGA MESHIRA JOTE,TI JE ADHURUESI I PERHERSHEM.O ZOTI YNE,TE KERKOJ XHENNETIN DHE QDO FJAL E VEPER QE TE AFRON TEK AI.NA RUAJ NGA ZJARRI DHE NGA QDO FJAL A PUN QE NA AFRON TEK ZJARRI... Es-selamu Alejkum...

Name:halime
E-Mail:crazy_imchehotmail.com
Homepage:-
Time:08/22/2008 at 9:39pm (UTC)
Message:s.l.m se pari ju kisha than se faqja me te veretet esht shum e mir dhe kam deshin ta jap nje lutje O ZOT ruaji te gjith besimtaret... s.l.m.

Name:-
E-Mail:arjeta
Homepage:-
Time:08/21/2008 at 1:57pm (UTC)
Message:es selamu alejkum kisha dashur qe ta bejm nje lutje se bashku "O Zot falem mua familjen time dhe gjith besimtaret ne diten kur do te japim llogari dhe te lutem O Degjues dhe Pranues i lutjeve udhezoi te gjith te rinjet e kosoves beri nje rini te fort dhe te pastert islame se me te vertet udhezimi eshte ne Doren Tende....Amin"

Name:getoare
E-Mail:getja.grenilive.com
Homepage:-
Time:08/20/2008 at 8:48pm (UTC)
Message:Eselamu alejkum....
Gjith besimtarve musliman urime Muaji i shejt i Ramazanit....

Name:aliu
Homepage:-
Time:08/19/2008 at 2:45pm (UTC)
Message:urime muaji i bekuar i ramazanit

Name:-
Homepage:-
Time:08/19/2008 at 2:11pm (UTC)
Message:selamu alejkum

Partneritet
 
www.XhamiaBair.net
www.Radioislame.com
Advertisement
 
 
© 2008 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 92677 visitors në Videoislamike -- AdmiRaL
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=