Komentet Tuaja
Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu.Këtu mund ti shenoni komentet tuaja...

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<- Back  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 24Continue -> 
Name:agim pajaziti
E-Mail:gim-aalive.com
Homepage:-
Time:09/11/2008 at 12:29am (UTC)
Message:selam alykym po qame thon per radijo pendimin veq per paea ju dua shum

Name:bujari
E-Mail:bujar5_5hotmail.com
Homepage:-
Time:09/10/2008 at 9:03am (UTC)
Message:Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu ju uroj MUJIN TE BEKUAR NGA ALL-AHU dhe ju deshiroj agjerim te leht ju pershendes bujari

Name:hashimi
E-Mail:mazreku-ehotmail.com
Homepage:-
Time:09/08/2008 at 2:07am (UTC)
Message:eselamu alejkum urime muai i ramazanit te gjith muslimanvee Allahu ju dhasht atyre qe nuk kan inshalla Allahu na mundeson qe te agjerojm sa me leht selam nga prizreni

Name:alina 
E-Mail:alina-omerhotmail.com
Homepage:http://www.videoislamike.com
Time:09/08/2008 at 12:09am (UTC)
Message:selamu alejkum deshta me ju uru muajin e shejt te ramazanit te gjith muslimanve allahu ju shperbleft me xhennet inshallah selam nga alina gjilan

Name:bashkimi
Homepage:-
Time:09/04/2008 at 2:07pm (UTC)
Message:Es~selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu Urime muaj i Ramazanit te gjith Musilimanve ju uroj agjerim te lehet inshAllah e kaloj me begati dhe sinqiritet te na falen mekaet Amin Selam Alejkum Allahu ju shperbleft

Name:cama
Homepage:-
Time:09/01/2008 at 9:52am (UTC)
Message:es-selamu alejkum vella idashur musliman leri keto gjera se nuk ika hije keshu te merremi me kso gjera ok selam alejkum

Name:-
Homepage:-
Time:09/01/2008 at 6:58am (UTC)
Message:selamu alejku m e perhsdne camen
ashte normal se per cdo send ka arsye,dhe arsyne e njeriut e din allahu,vec te kish lut nese e din qellimin se ku ashte tregoj vizituesve,se po thoni se dihet ku ashte qellimi,edhe kjho nuk eshte tem e cila kam dal,kjo ishte nje keshill para muajit te ramazanit,per njerzit te till,ndoshta se keni kuptu mir se ca kam shkrujt,allahu na largoft nga ky ves i keq,dhe sju largova temes,n"tem jam,se njeriut i duhet para se me hy ne ramazan te jet i pregaidtet e une e thash ata qe duhet,ma bani hallall.pa keqkuptime,selamu alejkum

Name:cama
Homepage:-
Time:08/31/2008 at 10:06pm (UTC)
Message:es-selamu alejkum paqe per te gjith vizituesit e etij webi por e lus ke vellaun qe mos te del ne tema te tjera po te qendroj ne temen e duhur se dihet se ku eka qellimin i lutem te qendroj ne temen e ramazanit se nuk ika hije te flitet kshtu neer web faqe fetare se qellimi i tij dihet se ku esht ,ajo cka dikush e len ka dicka aty dhe pa arsye nuk te len askush por ja qe ket person e kan len pa arsye edhe ajo esht deshira e njeriut vet dhe se nuk mund te nderhy askush ket le ta kupton nje her e pergjithmon ok se e zgjata pak ma beni hallall es-selamu alejkum.......

Name:-
Homepage:-
Time:08/31/2008 at 3:02pm (UTC)
Message:URIME URIME URIME URIME
GJITHE TE MIRA
GJITHEMON INSHALLA ALAHU TE JET ME NE ub-su

Name:-
Homepage:-
Time:08/31/2008 at 10:36am (UTC)
Message:selamu alejkum,,,,,shum leht eshte me fol per islamin,e me tregu sende qe i preferon islami,eshte shum leht ma fol ne emer te islamit,eshte shum leht ma ja tregu dikujt dicka ,,,,,,,,,,,,,por eshte nje pune e cila shihet ne disa raste,e ata raste jan disa te vecanta,jan disas raste te cilat raste eshte rande me i tregu,ok vec kjo ndoshta disa si pengon,se mvaret te zemra i njeriut,sepse allahu i sikon zemrat e njerzve,eshte edhe nje pune interesante se elh ka njerz te tille,por jan te pakt,se ka disa prej tyre edhe pse njeirun e lajne qysh dojna vet,edhe luj eqysh dojne vet,edhe ne fund thote MFAL ma ban hallall,ok hallalli eshte obligim per secilin musliman me kerko ndaj njeri tjetrit,por mvaret se qysh e e bje punen qe me ta ba hallall,me falni nese e teprova,URIME EDHE NJE HERE MUAJI I SHEJT I RAMAZANIT,allahu me falt mua dhe gjithe muslimanet,pejgamberi s.a.v.s ka thene,thuajni te vertetn edhe nese per dikan eshte e hidhur,edhe ka thene,nuk eshte prej neve ai i cili nuk ja don te miren vllaut te vet ,ate te cilin e deshiron vetes,,,,,,,,,,,e kjo ne mesin tone ka humb,ok edhe nje hadith: ka me ardhe nje kohe,ka me pas musliman,qe kan me ba vepra te mira,falin namaz,nafile namaz kan me dhan hakun e pasuris,kan me u mundu me u ba te devotshem,,,,,,,,,,por ata jan ne zjarr,,,allahu ja na rujat nga kjo,,,,,selamu alejkum,o zot me fal ja rrabi....UB-SU

Partneritet
 
www.XhamiaBair.net
www.Radioislame.com
Advertisement
 
 
© 2008 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 92679 visitors në Videoislamike -- AdmiRaL
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=