Komentet Tuaja
Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu.Këtu mund ti shenoni komentet tuaja...

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<- Back  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 24Continue -> 
Name:muslim shkup  
E-Mail:rolexmoso.de
Homepage:http://xhamiabair.net
Time:02/08/2009 at 3:30pm (UTC)
Message:Nuk ka Fe ma i mir se Islami nuk ka Liber ma i mir se Kurani eas nuk ka zemer ma i mir se Muslimani

Name:-
Homepage:-
Time:01/31/2009 at 1:36am (UTC)
Message:

Name:omer berisha
E-Mail:burimi_1live.de
Homepage:-
Time:01/14/2009 at 5:39pm (UTC)
Message:Allahu ju shperbleft metemirat e tij te pa numrta se me te vertet eshte faqe e shkelqyer me dokomentaretqe i keni te harunit se me te vertet kur po i shiqoj imani po me shkon ne dyqin perqin kur jam i ngarkur vetem se hi ne faqen e juaj qe te shkoj te dokomentar dhe ti shiqoj argumentet e Allahut e qetsona edhe imani me rritet vetem Allahu do tju shperblen per ket faqe

Name:ubejd ramadani
E-Mail:ubejd_medina02live.com
Homepage:-
Time:10/23/2008 at 2:41pm (UTC)
Message:selam alejkum alllahu ju shperbelfte per kete faqe islame se jeni mete miret

Name:kili
E-Mail:riniaaahotmail.com
Homepage:-
Time:10/20/2008 at 6:27pm (UTC)
Message:Ju pershendes me pershendetje islame ESELAMU ALEJKUM webi shum i mir ALL-LLAHU ju shperbleft./,/.

Name:stafi ikre 
E-Mail:ikrefeja-islame.com
Homepage:http://www.ikre.tk
Time:10/18/2008 at 12:09pm (UTC)
Message:selma alejkum
Zoti ju shperbleft qe keni tubu kshtu gjith kto video islame
ne nuk ju harrojm ne dua o vllazni e motra as ju mos na harroni...

Name:florie bajrami
E-Mail:studentjaa_19hotmail.com
Homepage:-
Time:10/16/2008 at 6:16pm (UTC)
Message:radio e juaj me pelqen teper veq vazhdonise me te miret jeni allahu ju shperbleft

Name:WALMMIRI 
E-Mail:walmirifeja-islame.com
Homepage:http://www.xhamiabair.net
Time:10/05/2008 at 7:37am (UTC)
Message:Es Selam Alejkum Ve Rahmetullahi Ve Berekatehu: Ju pershendes te gjithe e ne veqanti Admin.e Web faqes i uroj nje pun te mbar dhe te gjitha te mirat ne Jet....InshAll-llah All-llahu na e ka pranu agjerimin dhe Lutjet e gjith Vllezerve dhe motrave tona...
Es Selam Alejkum

Name:-
Homepage:-
Time:10/02/2008 at 8:09pm (UTC)
Message:

Name:-
Homepage:-
Time:10/01/2008 at 6:05am (UTC)
Message:selamu alejkum
shijonji embelsin e imanit,uronjeni jeri tjetrin festen me te bukur ,festen e fiter bajramit,dhashte zoti qe ti ket poranu agjerimin tone dhe lutjet tona inshalla,urime

robiallahut@live.com

Partneritet
 
www.XhamiaBair.net
www.Radioislame.com
Advertisement
 
 
© 2008 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 92678 visitors në Videoislamike -- AdmiRaL
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=