Komentet Tuaja
Es selamun alejkum ve rrahmetullahi ve bereketehu.Këtu mund ti shenoni komentet tuaja...

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your message:

<- Back  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 24Continue -> 
Name:getoarja
E-Mail:getja.grenilive.com
Homepage:-
Time:09/30/2008 at 9:59am (UTC)
Message:selamu alejkum..
Ditet qe i kaluam ne i agjeruam, e forcuam imanin e mundem shejtanin, andaj te gjith besimtarve musliman..urime Fiter Bajramin..selamu alejkum

Name:Bashkim_M 
E-Mail:bashkim_koshotmail.com
Homepage:http://www.xhamiabair.net
Time:09/30/2008 at 9:55am (UTC)
Message:"URIME JU QOFTË FITËR BAJRAMI''gjithve muslinave Allahi inshALLAH na ka pranu agjerimin duat lutjet namazin etj selam alejkum

Name:hashimi
E-Mail:mazreku-ehotmail.com
Homepage:-
Time:09/30/2008 at 9:39am (UTC)
Message:eselamu alejkum urime festa e fiter bajramit te gjithve

Name:getoare
E-Mail:getja.grenilive.com
Homepage:-
Time:09/27/2008 at 1:08pm (UTC)
Message:selam alejkum...dhasht Zoti te na pranoj te gjithve agjerimin dhe te jemi prej Agjerueseve te cilet ja din vleren Zotit xh.sh dhe e kujtojn at ne qdo hap te jetes se tyre..selam alejkum

Name:-
Homepage:-
Time:09/26/2008 at 5:48am (UTC)
Message:selamu alejkum,urime nata e kadrit,dhasht allahu xh.sh qe te na i pranon lutjet tona,namazin tone dhe agjermin tona inshalla,selamu alejkum nga robiallahut@live.com

Name:-
Homepage:-
Time:09/24/2008 at 6:00am (UTC)
Message:selamu alejkum,kerkoni 10 ditet e fundit naten e kadrit,nate e cila eshte sa nje mije muaj,selamu alejkum.
robiallahut@live.com

Name:Abdul Aziz
E-Mail:abdulasis73yahoo.com
Homepage:-
Time:09/22/2008 at 11:48am (UTC)
Message:Es-selam alejkum Rrahmetullah,

Allahu jua shperblefte per punen a madhe qe keni bere, por a nuk keni mundesi qe videot ti beni pa muzike ju lutem.

Es-selam

Name:Ferki 
Homepage:http://www.ferki-mirena.tk
Time:09/18/2008 at 2:47am (UTC)
Message:Esselamu alejkum, Allahu ju shperbleft per punen dhe ju pranoft lutjet

Name:tola
E-Mail:mentor
Homepage:-
Time:09/16/2008 at 11:14pm (UTC)
Message:Selamu Alejkum Urime Muajin e Ramazanit Allahu Na Falt Gjynahet Te Gjithve

Name:bashkimi
Homepage:-
Time:09/12/2008 at 8:09pm (UTC)
Message:o vlla hajde diqka 3 ketu jo veq weba tjer haha selam alejkum ma mir tonat kapak se shum taj po jesin net tu shiku

Partneritet
 
www.XhamiaBair.net
www.Radioislame.com
Advertisement
 
 
© 2008 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 92678 visitors në Videoislamike -- AdmiRaL
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=